BAJERN RAZBIO HERTU: Petarda uz het-trik Levandovskog dovoljni samo za drugo mesto

28. 08. 2021. u 22:09

FUDBALERI Bajerna konačno su zaigrali kako se od šampiona Nemčke očekuje i sa pet golova isprašili berlinsku Hertu. Tri gola postigao je fenomenalni Robert Levandovski a po jednom su se u strelce upisali Tomas Miler i Džamal Musijala.

БАЈЕРН РАЗБИО ХЕРТУ: Петарда уз хет-трик Левандовског довољни само за друго место

Miler je u 6. minutu igre začeo mrežu gostiju, a Levandovski je nastavio u 35. minutu. Drugom poluvreme počelo je golom mladog Musijale, da bi u poslednjih 20 minuta igre Bajern svoj šou završio sa još dva gola najboljeg fudbalera sveta za 2020. godinu.

Bajern je ostao na drugoj poziciji pošto je Leverkuzen slavio sa 4:1 u Augzburgu i tako za jedan gol boljom gol-razlikom zadržao lidersku poziciju bar do sledećeg kola.