BITKA ZA RONALDA: PSŽ, Siti i Real žele Portugalca
Petostruki najbolji fudbaler sveta Kristijano Ronaldo mogao bi već ovog leta da napusti Juventus, prenose italijanski mediji.
FOTO: AP
Korijere delo Sport ističe da je agent Žorž Mendeš "ponudio" Ronalda Mančester Sitiju , a La Stampa tvrdi da je Pari Sen Žermen spreman u Torino da pošalje Kilijana Mbapea, kako bi stvorio savršen tandem Ronaldo - Lionel Mesi.
Istovremeno, pojedini mediji navode i da trener Reala Karlo Anćeloti "prati situaciju" i želi da posle tri godine vrati Portugalca u Madrid.
Ronaldu narednog leta ističe ugovor sa Juventusom.
Preporučujemo
JAVNOST JE OVO ČEKALA: Prva reakcija Kristijana Ronalda na prelazak Mesija u Francusku
11. 08. 2021. u 17:03
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)