NOVE INFORMACIJE O KORONI U TOKIJU: Na OI 16 novozaraženih, nema sportista
ORGANIZATORI Olimpijskih igara u Tokiju danas su prijavili 16 novih slučajeva virusa korona, povezanih sa tom manifestacijom, ali među njima nema sportista, javlja "Rojters".
FOTO: AP
Agencija Kjodo prenosi da je to prvi put u poslednja četiri dana da među sportistima nije registrovan ni jedan slučaj kovida-19.
Od 1. jula, na Olimpijskim igrama zabeleženo je ukupno 169 slučajeva zaraze.
Sportisti, osoblje angažovano na OI i novinari ponovo su upozoreni da se moraju poštovati stroga pravila kako bi se sprečilo širenje virusa i da se moraju obavljati česta testiranja, "prenosi Rojters".
Predstavnik Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) rekao je na konferenciji za novinare da bi japansku javnost trebalo da umire koraci koje preduzimaju organizatori.
Istovremeno, predstavnca Organizacionog komiteta OI u Tokiju izrazila je žaljenje zbog porasta broja novoinficiranih u glavnom gradu i ponovila apel da se svi pridržavaju pravila.
Preporučujemo
MAJDOV ELIMINISAN: Srpski džudista neočekivano poražen na startu takmičenja na OI
28. 07. 2021. u 06:04
BORIĆE SE ZA MEDALjU: Sjajni Vasić i Mačković se plasirali u finale trke na 2000 metara
28. 07. 2021. u 05:22
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)