U AMERICI IMAM PRIVATAN BIZNIS: Srpska pevačica se udala za stranca, pa otkrila kako i od čega živi!
TIJANA Bogićević je 2015. godine izgovorila sudbonosno "da" svom izabraniku i muzičaru Marku Robertsonu i od tada živi na relaciji Srbija - Amerika.
Foto V. Danilov
Pevačica je prilikom gostovanja u emisiji "Puls Srbije" podelila detalje svog privatnog života, te otkrila i čime se tamo bavi.
Ona je istakla da je reč o privatnom biznisu i dodala da zbog pandemije supruga nije videla skoro pet meseci.
- Već pet godina sam na relaciji, nije mi teško palo ni doba korone, iako sam bila dugo zarobljena. Pet meseci nisam bila u Americi kod supruga, nije to strašno, imamo mreže, video pozive. Fali fizička bliskost. Pre mesec dana sam došla iz Amerike, i idem uskoro opet. Tamo imam privatni biznis, vezano je za muziku. Imam malu “entertainment company”, imamo bendove koji sviraju na događajima, svadbama - objasnila je.
(Mondo)
Preporučujemo
"JA SAM NAJVEĆA BUDALA U UNIVERZUMU": Goca Tržan iskreno prokomentarisala svoj razvod
10. 03. 2021. u 09:58
MIA ISKOPIRALA JK: Bivša porno glumica obukla se kao srpska folk diva
11. 03. 2021. u 11:49
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)