KADA JE NJEGOVO SRCE STALO, JEDNO JE NEBO SA NEBESA PALO: Frontmen “Garavog sokaka“ o smrti Đorđa Balaševića

С. Б.

20. 02. 2021. u 18:03

BANE Krstić, frontmen novosadskog „Garavog sokaka“, ocenio je da se nikad više u regionu nije plakalo nego juče, kada je preminuo Đorđe Balašević.

КАДА ЈЕ ЊЕГОВО СРЦЕ СТАЛО, ЈЕДНО ЈЕ НЕБО СА НЕБЕСА ПАЛО: Фронтмен “Гаравог сокака“ о смрти Ђорђа Балашевића

Foto PGP RTS

Oni su se, kako je rekao, mnogo poštovali, računali jedno na drugo, posećivali se i pazili, bili vrlo bliski prijatelji.

- Vest o odlasku Đoleta Balaševića, izazvala je u meni veliki šok i duboku tugu. Ostali smo bez najznačajnijeg kulturnog stuba Vojvodine. Nestao je jedan godinama građen svet u svima nama. Kada je njegovo srce stalo, jedno je nebo sa nebesa palo – rekao je u svom stilu Bane Krstić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju