ISCELITELJ SEKSUALNO UZNEMIRAVO POZNATU GLUMICU: Podla tužbu za nasilje tokom masaže
AMERIČKA Glumica Kejt Bekinsejl optužila je samoproglašenog iscelitelja Nika Abramoviča za seksualno uznemiravanje, prenosi page Six.
Foto: Unsplash
Sam Abramovič traži da mu glumica plati oko 3 hiljade dolara za dogovoreni tretman, ali Bekinsejl odbija da to uradi, navodeći kao razlog nasilje koje je doživela tokom tretmana masaže.
Prema Bekinsejl, tokom druge seanse, od tri zakazana termina, Abramovič ju je navodno napao i počeo da je maltretira.
Abramovič negira optužbe, napominjući da radi samo sa odevenim klijentima i većina sesija uključuje istezanje, terapiju zvukom i rad na disanju.
-Kejt ne može da razgovara o ovoj stvari jer slučaj istražuje policija Los Anđelesa, rekao je predstavnik glumice.
Policijska uprava Los Anđelesa potvrdila je da je istraga o incidentu između Bekinsejl i Abramoviča sada u ranoj fazi i da još nije podignuta optužnica.
U avgustu je pomoćnik Bekinsejl kontaktirao iscelitelja Nika Abramovića i zakazao tri sesije koje će se održati tokom dvonedeljnog perioda za ukupno 2.700 dolara.
Sesije se sastoje od "intenzivne i emocionalne" masaže slične onima koje se rade tokom Reiki terapije, u kojoj iscelitelj koristi psihosomatske prakse "da zaleči delove tela koji boluju".
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
ANĐELINA DžOLI POKLEKLA PRED FBI: Odustala od tužbe i okončala dvogodišnju pravnu bitku
28. 09. 2024. u 23:17
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)