MINA OTKRILA POL BEBE: Oglasila se supruga Ognjena Amidžića i objavila emotivnu poruku (FOTO)
Voditelj Ognjen Amidžić čeka bebu sa nekoliko godina mlađom suprugom Minom, s kojom se u tajnosti i venčao, a ona je sada otkrila pol bebe koja će uskoro doći na svet.
Foto: N. Fifić/Printskein Instagram/ callmenaumi
Naime, ona se nakon saznanja da je u drugom stanju potpuno povukla iz javnog života i iz emisije "Amidži šou" u kojem je imala svoj segment.
O privatnom životu i bebi u medijima nisu javno komentarisali mnogo, a ona je sada jednom objavom otkrila pol bebe koju čekaju - u pitanju je devojčica.
- Ja ću roditi ćerku i neće biti tuđa sreća nego moja i kuća i nikad tuđa večera, nego moj doručak. Biće svoja, neće ličiti ni na oca, ali ni na mene. Sakriću od nje sve bajke u koje sam ja verovala i stvoriću joj nove. Počinjaće sa nema princa, a ako ga jednom ipak nađe biću srećna - piše u njenoj objavi.
Mina dodaje da će njena "ćerka biti šta poželi, udata i neudata, majka i nerotkinja, i ja ću nositi njenu sliku u novčaniku."
Foto: Instagram
- Oslobodiće i mene svojom slobodom i nikada neće biti tuđa radost, nego moja. Pod rebrom nošena, od zvezda prošena i rođena. Da bude šta želi sebi samoj. Zvaće se Zora i svitaće. Svitaće uvek tamo gde je ona - pisalo je Mininoj objavi.
Inače, Mina i Ognjen nedavno su u strogoj tajosti izgovorili sudbonosno "da", što je voditelj potvrdio.
BONUS VIDEO - BACAM "MACU": Kako zavodi Ivana Dudić
(Telegraf)
Preporučujemo
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)