MNOGI IM ZAVIDE NA LJUBAVI KOJA GODINAMA NE BLEDI: Lepa Brena iskreno o suprugu Bobi (FOTO)
BRAK Lepe Brene i Bobe Živojinovića još otkako je 1987. godine sklopljen važi za jedan od onih koji bi svaki par samo poželeti mogao i pored raznih spekulacija koje su i uobičajene kada su tako slavne ličnosti kao oni u pitanju.
Foto: Novinska dokumentacija
Da je ljubav godinama samo očvrsnula u njihovom slučaju otkrila je pevačica nedavno kada je povodom Dana zaljubljenih svojim pratiocima otkrila da je i dalje ludo zaljubljena u svog supruga, te ih podsetila šta znači ljubav.
– Kada su dvoje ljudi svesni da ne mogu i ne smeju da menjaju drugog, ali da uvek mogu da pomognu drugom da nađe snagu da napreduje i bude bolji, onda dolazi do rasta. Rast u dvoje, kao pojedinac, ali i kao par. Tada se dešava da volite drugu osobu onakva kakva jeste, a prihvatite sebe onakvim kakav jeste. Zaista je istina da je podrška u životu veoma važna, da te neko voli baš takvog kakav jesi. Istina je da vam sigurnost pruža utočište – napisala je Brena ove emotivne reči na svom Instagramu i dodala:
– Boba i ja smo se upoznali pre 35 godina i sve to vreme bili smo jedno drugome dom, sigurno mesto gde možemo da dođemo takvi kakvi jesmo i gde nas niko ne dovodi u pitanje. Ljubav je veća kada se deli, vodite računa jedni o drugima, verujte sebi da verujete drugima, poštujte i brinete jedni o drugima. Svaki dan – napisala je balkanska diva čiji su se navodni emotivni partneri povremeno javljali medijima, ali to na brak Lepe Brene i Bobe Živojinovića očito nikada nije uticalo, te su oni i danas po mišljenju mnogih partneri iz snova.
(Espreso)
BONUS VIDEO: NEDA UKRADEN ISKRENO: Karijera se gradi korak po korak, ne može ništa na brzinu
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Dušan Mandić nije bio na prijemu kod Vučića
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je u zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu pošto je u nedelju u finalu pobedila Mađarsku 10:7, međutim mnogi nisu znali sa kakvim problemima se nosio selektor Uroš Stevanović.
28. 01. 2026. u 12:38
Komentari (0)