MARIĆ PONOVO IMA KORONU: Supruga Vesna se oglasila i otkrila u kakvom je stanju
MILOMIR Marić ponovo je dobio koronu. Urednik Hepi televizije, koji je prošle godine uspešno pobedio ovaj virus opet bije bitku sa pošasti sa kojom se bori ceo svet.
Foto: Hepi tv printskrin
Književnica Vesnu Radusinović, njegova supruga, potvrdila je ovu informaciju:
- Jeste, Milomiru je pozitivan PCR test ali ne znamo da li se radi o omikronu Ili klasičnoj koroni. Objasnila nam je naša prijateljica načelnica Vatrenog oka doktorka Snežana Jovanović, da se to može proveriti samo na Medicinskom fakultetu i da to traje nekoliko nedelja. No , on je u svakom slučaju dobio terapiju kod doktora Zorana Bekića direktora doma zdravlja Savski Venac kome se ja beskrajno zahvaljujem kao i doktorki Snežani Jovanović. Milomir je u izolaciji i sin i ja smo ga naterali da leži i odmori, neće moći da nastavi svojim radoholičarskim tempom dok se potpuno ne oporavi - rekla je Vesna.
BONUS VIDEO:
NAŠI HEROJI: Intervju sa doktorkom iz kovid ambulante
MISTERIJA NA NEBU IZNAD TAJVANA: "Ovakav potez kineske vojske nismo videli u novijoj istoriji"
TAJVANSKA vojska navikla je na gotovo svakodnevno praćenje kineskih ratnih aviona koji lete u blizini ostrva. Ponekad ih je samo nekoliko, ponekad znatno više, ali njihovo prisustvo je skoro neprekidno. Zbog toga je iznenadni prekid letova, koji je trajao gotovo dve nedelje, izazvao iznenađenje i nedoumicu.
12. 03. 2026. u 17:58
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)