POMIRENJE NEKOLIKO MESECI POSLE RASKIDA: Goran Bogdan obnovio vezu sa 12 godina mlađom srpskom glumicom
GLUMAC Goran Bogdan i srpska glumica Jovana Stojiljković, samo nekoliko meseci nakon raskida, navodno su obnovili svoju emotivnu vezu.
Foto: Tanjug
Iako je zbog poslovnih obaveza Goran vreme provodio u Beogradu sa lepom glumicom i uživao u ljubavi, kako se navodi, nakon nekog vremena njihovi putevi su se razišli zbog neodložnih poslovnih obaveza.
No, njih dvoje ponovo su se zbližili na snimanju serije "Područje bez signala", u Hrvatskoj, piše Gloria.hr.
Podsećanja radi, očekivalo se da Goran Bogdan ostane u Srbiji, kako bi bio uz svoju lepšu polovinu prilikom promocije filma "Južni vetar-Ubrzanje", u kom Jovana tumači glavnu ulogu.
Foto: Tanjug
No, njegova podrška ovog puta je izostala, te je popularna glumica sama obilazila gradove u regionu i uživala u gromoglasnim aplauzima publike u reigonu. Bogdan je za to vreme svojim talentom pokušavao da zaseni Holivud i osvoji srca publike "preko bare".
S obzirom na činjenicu da su se poslednjih godina vrlo malo razdvajali, javnost u regionu bila je poprilično iznenađena njihovim rastankom, ipak čini se da je sve bila samo stvar posla, te da je njihov odnos stabilniji nego ikad.
BONUS VIDEO - REPORTER "NOVOSTI" SA KATARINOM RADIVOJEVIĆ: "Lada niva" kao "kuća putujuća"
Preporučujemo
JA SAM ŽENA ZA LjUBAV: Tanja Savić o udaji - pa i Nataša Bekvalac je imala tri braka
17. 12. 2021. u 22:25
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)