ANA NIKOLIĆ PONOVO NA METI KRITIKA: Pevačica se skinula u kupaći pa izazvala lavinu komentara (FOTO)
PEVAČICA Ana Nikolić pohvalila se na društvenim mrežama zanosnom figurom u bikiniju, a provokativim kadrovima izazvala je lavinu komentara.
Foto: Printskrin/ananikolicofficial/instagram
Pevačica se snimila u ogledalu u tigrasti bikini i raširen ogrtač. Primetno je da Ana nema ni gram viška, ali nekima je zasmetalo to kako pevačica izgleda.
Narodu se ne može ugoditi, pa je Ana u periodu kada je imala višak kilograma bila na meti kritika, ali i sada kada je smršala.
"Top izgledaš", "Premršava si", "Vidi ti se svaka koska, nije lepo", "Bomba", "Nikad bolje nisi izgledala", "Ugoji se malo", "Preterala si sa mršavljenjem", "Viri ti butna kost", neki su od komentara.
HAOS U BRITANIJI ZBOG VENECUELE: Britanski premijer ne zna kako da reaguje
PREMIJER Velike Britanije Kir Starmer odbio je da osudi američku vojnu akciju u Venecueli, uprkos pozivima opozicije.
04. 01. 2026. u 13:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (1)