MIGRANT PUCAO I BACIO BOMBE NA MEŠTANE I POLICIJU: Zabarakadirao se u nevesinjskom selu
U NEVESINjSKOM selu Zovi Do, zaseok Piragići, migrant je zauzeo napuštenu kuću, pucao iz najverovatnije, automatske puške i puške M-48, i bacio dve bombe na meštane i policiju.
Foto: RTRS
Kako nezvanično saznaje RTRS, migrant je pre nekoliko dana jednom od meštana ukrao ovcu, da bi ga danas i fizički napao, nakon čega je napadnuti meštanin pozvao policiju.
Migrant se zabarikadirao od 18.00 časova u, kako meštani navode, napuštenoj kući u kojoj je i prethodnih dana boravio i iz koje je pucao na meštane i policiju, a potom i bacio bombe.
Na licu mesta je veliki broj nevesinjskih policajaca, a stigla je i Žandarmerija iz Trebinja.
Policijski službenici Policijske stanice Nevesinje i Jedinice žandarmerije Policijske uprave Trebinje su u mjestu Zovi Do, na području opštine Nevesinje, blokirali širu lokaciju i objekat u kojem se nalazi nepoznato lice koje puca iz vatrenog oružja, saopšteno je prethodno iz Policijske uprave Trebinje.
U Zovi Do upućena su i dva vozila Hitne pomoći Doma zdravlja Nevesinje.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSKI TOP GAN: Piloti ruske severne flote izvode vežbe iznad Barencovog mora
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (1)