TREBINJSKA POLICIJA PRIVELA BRČAKA: Pljačkao crkve u Hercegovini
MUŠKARAC iz Brčkog R. B, predat je u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva Trebinje zbog sumnje da je ukrao novčane priloge u verskim objektima Eparhije zahumsko-hercegovačke i primorske, potvrđeno je u Policijskoj upravi Trebinje.
Foto RTRS
- U Ljubinju je provaljeno u crkvu Svetog velikomučenika Prokopija u selu Ubosko, dok su u Trebinju izvršena tri krivična dela i to na štetu: Crkve Svete nedelje u Taleži, Crkve cara Lazara i spomen – kosturnice u mestu Veličani - precizira se u saopštenju PU Trebinje.
Osumnjičeni je, nakon niza operativnih mera i radnji pripadnika Policijske uprave Trebinje, a pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Trebinje, pronađen u mestu Miljanovići, u opštini Ljubinje.
Preporučujemo
DODIK APELUJE NA EU: Traži da ukine sankcije na uvoz sirove nafte iz Rusije
11. 03. 2026. u 15:21
NENAD UBIO SINA, PA SEBE: Detalji porodične tragedije u Šušnjarima kod Laktaša
10. 03. 2026. u 17:57
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)