UČINIĆEMO NEŠTO: Oglasio se Tramp po prvi put posle inauguracije DŽoa Bajdena
23. 01. 2021. u 00:20

Foto: Depositphotos
BIVŠI predsednik SAD Donald Tramp, dok započinje svoj novi život kao stanovnik Floride, u kratkom obraćanju nagovestio je da će se vratiti na političku scenu.
- Učinićemo nešto, ali ne još - rekao je Tramp u kratkoj izjavi u njegovom restoranu.
To je prvi put da se Tramp javno oglasi otkako je DŽo Bajden položio zakletvu i postao novi predsednik SAD.
U sredu ujutru, pre odlaska na Floridu, Tramp je dao slične komentare o tome da se „vratio u nekom obliku“.
Preporučujemo

VRAĆAMO SE RATOVIMA, PRVOG DANA: Tramp Junior optužio Bajdena nakon napada u Iraku
22. 01. 2021. u 20:32
- Reći ću vam da budućnost ove zemlje nikada nije bila bolja. Novoj administraciji želim veliku sreću i veliki uspeh. Mislim da će imati odličan uspeh. Oni imaju temelj da urade nešto zaista spektakularno - rekao je Tramp pristalicama nekoliko sati pre inauguracije predsednika DŽoa Bajdena.
- Želim da znate da pokret koji smo započeli tek počinje. Nikada nije bilo ništa slično - rekao je Tramp u utorak i u unapred snimljenom video snimku objavljenom na mreži, piše The Epoch Times.
Bravo za Trampa!
Cuvaj glavu covece nisi u slobodnoj zemlji
Sve počelo "burno", nikad zabeleženo u USA kod izbora novog Predsednika a....završiće burno....nisam siguran da će Bajden izdržati mandat
Komentari (3)