DEVOJKA IZ BIH POVREĐENA U BEČU: Ne zna se u kom je stanju, čeka se još detalja
JEDNA devojka poreklom iz Bosne i Hercegovine povređena je u sinoćnjem terorističkom napadu koji se desio u Beču, potvrđeno je za portal Kliks iz Ambasade BiH u Austriji.
Foto: EPA
Kako saznaje portal, u napadu je povređena 29-godišnja Belma Musić, inače državljanka BiH s adresom u Beču.
Ambasador Kemal Kozarić ne raspolaže informacijama o njenom zdravstvenom stanju, ali se više detalja očekuje u toku dana.
Pripadnici Islamske države pucali su sinoć, 2. novembra, po ulicama Beča. Prvi napad zabeležen je ispred sinagoge, a prema informacijam bilo ih je još pet.
Kao pomoć policiji i specijalcima na ulice Beča raspoređeni su i pripadnici austrijske vojske.
Ubijene su četiri osobe i jedan od napadača, a ranjeno je 17 ljudi od kojih šest ima teške povrede.
(Kliks)
Preporučujemo
(UŽIVO) TERORISTIČKI NAPAD U BEČU: Islamska država preuzela odgovornost za napad, uhapšene dve osobe u Švajcarskoj
03. 11. 2020. u 07:06 >> 19:24
KO JE ALBANAC TERORISTA: Otkriveno gde je nabavio oružje i šta mu stoji u dosijeu
03. 11. 2020. u 12:57
VELIKI STRAH ZAVLADAO U EVROPI Zelenskog upozoravaju: "Ništa ne potpisuj"
EVROPSKI čelnici potajno savetuju ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da bude oprezan povodom napora Sjedinjenih Država da postignu mirovni sporazum sa Rusijom.
07. 12. 2025. u 08:38
NOVI DETALjI U ISTRAZI, ZAVRŠENO VEŠTAČENjE VOZILA Otkriveno kako je došlo do nesreće u kojoj su poginuli Ana Radović i Aleksandar
OTKRIVENI su novi detalji iz istrage tragične saobraćajne nesreće u kojoj su stradali Ana Radović (20) i Aleksandar Masalušić (37).
07. 12. 2025. u 07:16
DRSKO: Jelisaveta Orašanin BEZ DONjEG VEŠA šeta ulicom (FOTO)
GLUMICA Jelisaveta Orašanin ponovo je privukla svu pažnju kada se pojavila u kombinaciji koja je izazvala pravu buru na mrežama.
06. 12. 2025. u 20:35
Komentari (0)