IZRAELSKA VOJSKA: Uspešno presretnute rakete iz Libana i dron iz Sirije
IZRAELSKA vojska (IDF) je saopštila da su jutros presretnute dve rakete ispaljene iz Libana.
Foto: AP Photo/Leo Correa
Projektili su aktivirali sirene za vazdušnu opasnost u Haifi i okolnim naseljenim mestima.
Pored ovoga, vojska je saopštila da je izraelska protivvazdušna odbrana presrela dron lansiran iz Sirije tokom noći.
(Tanjug)
BONUS VIDEO:
LANSIRANE HAMASOVE RAKETE: Prvi put posle četiri meseca
Preporučujemo
VELIKA NABAVKA BUNDESVERA: Nemačka planira kupovinu 600 krstarećih raketa "taurus"
25. 10. 2024. u 15:45
KINESKA RAKETA DF-26B UBICA NOSAČA AVIONA: Huti pokazali ko je gospodar mora (VIDEO)
25. 10. 2024. u 15:01
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Rusija sprema napad na TRI evropske zemlje - želi da testira NATO: Alarmantne tvrdnje stručnjaka
PREMA novoj analizi, Rusija se aktivno priprema za napad na baltičke države, što bi predstavljalo veliki vojni izazov za Zapad. Takvim potezom, Vladimir Putin bi testirao spremnost NATO-a da brani tri male članice - Estoniju, Letoniju i Litvaniju - u slučaju mogućeg početka Trećeg svetskog rata.
02. 05. 2026. u 21:42
Komentari (0)