ŠOJGU SE POJAVIO PRED KAMERAMA: Danima se spekulisalo gde je nestao ruski ministar odbrane
26. 03. 2022. u 09:20
RUSKI ministar odbrane Sergej Šojgu, koji se duže vreme nije pojavljivao u javnosti, održao je radni sastanak sa rukovodstvom vojnog resora i izjavio da se državni odbrambeni nalog sprovodi po planu, uprkos poteškoćama, saopštilo je u subotu Ministarstvo odbrane Rusije.
E pa tako vam je to sa ljudima koji su navikli na tviterašku i fejsbukovsku politiku i sa rukovođenjem koje se odvija preko medija kanala. Ako neko ne tvitne ili se ne pojavljuje na ekranu neko vreme, odma prpa. Šojgu vam nije ni cirkuzant ni komičar da se pojavljuje na ekranu da veseli narod. To vam je bre ministar odbrane, ima on preča posla u ovo vreme nego da izigrava zvezdu na ekranima.
Povezane vesti
RUSKE VOJNIKE OD SMRTI SPASILA - SVINJA: Pogledajte dramatičan snimak sa ukrajinskog ratišta (VIDEO)
DVA ruska vojnika su spasena od dizanja u vazduh nakon što je svinja stala na protivpešadijsku minu koju su ostavile ukrajinske trupe u povlačenju.
21. 11. 2025. u 20:45
RUSI POGODILI OVU STRANU AMBASADU U KIJEVU: Žestok napad tokom noći, oglasio se Zelenski (FOTO/VIDEO)
U RUSKOM napadu na Kijev tokom noći pogođena je i ambasada Azerbejdžana, a prema najnovijim informacijama, 4 osobe su poginule, 27 ih je ranjeno.
14. 11. 2025. u 11:00
UKRAJINCI POGODILI RUSKI RATNI BROD NAORUŽAN KRSTAREĆIM RAKETAMA: Strašan napad kod Sankt Peterburga na jezeru Onega (FOTO)
UKRAJINSKE snage pogodile su dronom ruski ratni brod na jezeru Onega u Republici Kareliji. Plovilo je bilo naoružano krstarećim raketama.
04. 10. 2025. u 14:33
POBEGLI SA POLOŽAJA PRERUŠENI U ŽENE: Ukrajinski vojnici pokušali da izbegnu borbu
UKRAJINSKI vojnici su se presvukli u žensku odeću i pobegli sa svojuh položaja u Sumskoj oblasti, prenose RIA Novosti, pozivajući se na izvore iz ruskih bezbednosnih snaga.
04. 10. 2025. u 13:25
VELIKA PUTINOVA ODLUKA: Naredio hitnu regrutaciju više od 100 hiljada ljudi!
OD 1. oktobra do 31. decembra ove godine, 135.000 ljudi starosti od 18 do 30 godina biće pozvano na vojnu službu u Rusiji, prenosi Interfaks.
29. 09. 2025. u 17:12
Najnovije iz rubrike
MASOVNI VAZDUŠNI RUSKI NAPAD NA UKRAJINU: Oglašena uzbuna u svim regionima
TRI osobe su povređene u masovnom vazdušnom napadu ruskih trupa u Kijevskoj oblasti, saopštio je jutros načelnik kijevske vojne administracije Nikola Kalašnik.
06. 12. 2025. u 07:17
PENTAGON U PANICI ŠALJE SPECIJALAN BROD: USNS Salvor juri ka olupinama Super Horneta i Seahawk-a pre nego što ih pokupi Kina
DVA američka mornarička aviona koja su se srušila u Južnom kineskom moru pokrenula su jednu od najosetljivijih operacija spasavanja u poslednjim godinama.
06. 12. 2025. u 07:00
OGLASIO SE IRSKI PREMIJER: Prokomentarisao incident sa dronom tokom posete Zelenskog
Irski premijer Majkl Martin najavio je da će se Savet za nacionalnu bezbednost sastati kako bi razmotrio incident sa dronom tokom posete ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog toj zemlji.,
05. 12. 2025. u 23:40
MERC O ZAMRZNUTOJ RUSKOJ IMOVINI: Sve zemlje moraju da snose isti rizik kada je u pitanju to
Nemački kancelar Fridrih Merc izjavio je, nakon večerašnjeg razgovora u Briselu sa predsednicom Evropske komisije (EK) Ursulom Fon der Lajen i belgijskim premijerom Bartom de Veverom o zamrznutoj ruskoj imovini, da sve zemlje moraju da snose isti rizik kada je u pitanju blokirana ruska imovina.
05. 12. 2025. u 23:00
ZELENSKI SMENIO JERMAKA PO KRATKOM POSTUPKU: Udarna vest stigla iz Kijeva
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski smenio je bivšeg šefa svog kabineta Andrija Jermaka i sa funkcije u Savetu za nacionalnu bezbednost i odbranu i iz Štaba vrhovnog komandanta, navodi se u dekretima koji su danas objavljeni na zvaničnom portalu Zelenskog.
05. 12. 2025. u 22:30
Komentari (1)