OPET LAŽNA VEST: Izmislili da je žena Zelenskog uzela pušku i krenula u borbe (FOTO)

Andrijana Nešić

28. 02. 2022. u 17:41

U MEDIJIMA i na društvenim mrežama pojavila se informacija da je Elena, supruga predsednika Ukrajine Vladimira Zelenskog, u vojnoj uniformi sa oružjem u rukama. Ipak, ispostavilo se da je ovo lažna informacija.

ОПЕТ ЛАЖНА ВЕСТ: Измислили да је жена Зеленског узела пушку и кренула у борбе (ФОТО)

Foto: Profimedia/Shuterstock printskrin/Društvene mreže

Naime, fotografija lažne Elene je snimljena 20. avgusta 2021. godine i može se naći na agencijama koje se bave prodajom ilustrativnih fotografija. Ono što je još očigledno je da žena ne nosi ukrajinsku, već dansku uniformu.

Takođe, ona i ne liči na pravu Elenu:

Foto: Profimedia

BONUS VIDEO - UKRAJINCI KRENULI NA OSLOBOĐENI BUGAS: Onda je usledila jaka reakcija Rusije

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (3)

PUNI GORČINE I MRZOVOLJE: Ovo su TRI najnegativnija horoskopska znaka