ZA RUBRIKU "VEROVALI ILI NE": Par iz Nemačke zaboravio sina na parkingu u Hrvatskoj

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

27. 08. 2023. u 17:14

BRAČNI par iz Nemačke slučajno je ostavio sina tinejdžera na parkingu pored auto-puta kod Slavonskog Broda u Hrvatskoj i nastavio putovanje. Nakon intervencije policije, porodica se vratila po tinejdžera.

ЗА РУБРИКУ ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Пар из Немачке заборавио сина на паркингу у Хрватској

Foto: D. Balšić

Tinejdžer je zaboravio svoj mobilni telefon u automobilu u kojem su bili njegovi roditelji i brat, a njihove brojeve nije znao napamet, prenosi hrvatski portal Indeks.

Brodsko-posavska policijska uprava potvrdila je da je dobila dojavu o tinejdžeru iz Nemačke, koga su roditelji slučajno zaboravili na parkingu auto-puta A3 kod Slavonskog Broda i nastavili putovanje bez njega.

Automobilom nemačkih registarski tablica je upravljao 51-godišnji otac, dok su se u vozilu nalazili stariji brat i majka, koji su spavali.

Otac je izašao iz vozila na parkingu i potom se vratio u automobil, ali nije primetio da je izašao i njegov mlađi sin.

- Policijski službenici su o ovom slučaju odmah obavestili druge policijske uprave kako bi se što pre locirala porodica ostavljenog tinejdžera. Policajci su mu pomogli i prevezli ga u stanicu gde su preko društvenih mreža stupili u kontakt sa njegovom porodicom - saopšteno je iz policije.

Nakon uspešne komunikacije policijskih službenika s ocem, koji je u blizini Lužana shvatio da mlađi sin nije u automobilu, porodica se vratila po tinejdžera.

BONUS VIDEO: RTS PREKINUO PROGRAM: Srčani udar, pa reanimacija - trenutak kada se snimatelj srušio

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEČ SEZONE U GRACU: Pobeda vodi Zvezdu u nokaut fazu Lige Evrope!