TEŠKA NESREĆA KOD ZAGREBA: U sudaru automobila i kamiona iz Srbije poginula devojka
ANIDA Z. (28) iz Travnika poginula je na zagrebačkoj zaobilaznici, u sudaru automobila u kojem je bila suvozač i kamiona iz Srbije.
Foto: EPA
Saobraćajna nesreća dogodila se protekle noći oko 2.00 časa na 25. kilometru zagrebačke zaobilaznice, između petlji Lučko i Buzin.
Nastradala devojka je bila na suvozačevom mestu u “audiju A3” švajcarskih tablica koji je u jednom trenutku zbog nedržanja dovoljnog razmaka udario u stražnji deo kamiona sa prikolicom registarskih oznaka Srbije.
Vozač “audija”, švajcarski državljanin, te putnica iz BiH, koja je sedila na zadnjem sedištu, prevezeni su u bolnicu na sanaciju povreda.
Telo Anide Z. prevezeno je u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku, nakon čega će ga preuzeti ožalošćena porodica i organizovati prevoz do Travnika.
Prema dostupnim informacijama, oni su putovali iz Švajcarske za BiH.
Nakon što vozač bude otpušten sa bolničkog lečenja preuzeće ga policija i podneti krivičnu prijavu.
(Jutarnji list)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NESTAO PRE 20 GODINA, PRONAĐEN MRTAV U ŠIBLjU: Telo identifikovano po zubima, MISTERIJA i dalje nije rešena
Rasel Skozi, IT stručnjak iz Velsa koji je nestao 2002. godine, pronađen je mrtav posle više od 20 godina u gustom šiblju nedaleko od Svonsija. Njegovi posmrtni ostaci identifikovani su pomoću stomatoloških kartona, ali...
24. 07. 2026. u 16:35 >> 17:07
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
Srbin autom "pregazio" Dunav i stigao do Hrvatske "ilegalno" - kad moćna reka presuši (FOTO)
POSEBNU pažnju privukao je vozač automobila sa srpskim registarskim oznakama, koji je preko gotovo isušenog dela korita stigao do Vukovarske ade.
24. 07. 2026. u 20:35 >> 20:36
Komentari (0)