PRIPREMAJTE SE ZA NOV POČETAK Astro savet za sredu, 5. jun: Danas oprezno donosite odluke
NAGLAŠEN znak Blizanaca u kome se danas nalazi pola od deset (do sada otkrivenih) planeta, stavlja akcenat na komunikacije, kraća putovanja, druženja, nove kontakte, susrete i poznanstva, naročito preko interneta, kao i sve što ima veze sa decom i mladima, učenjem, školom, ekskurzijama, žurkama, rođendanima...
Foto: Shutterstock
S obzirom na to da će sutra, 6. juna, biti mlad Mesec u trećem zodijačkom znaku, pripremajte se za neki nov početak, bilo da se radi o ljubavnom ili poslovnom životu, studijama, upisu na fakuletet ili kurs jezika, programiranja, neke nove veštine i sl.
Koncentracija planeta u Blizancima odgovara vazdušnim (Blizanci, Vaga i Vodolija) i vatrenim znacima (Ovan, Lav i Strelac), koje podstiče na akciju, mada je to i mač s dve oštrice, jer mnogo ideja, aktivnosti i planova može da stvori neku vrstu konfuzije i "prebukiranosti" informacijama.
Konjunkcija Meseca i Merkura, pod uticajem Jupitera, koji sve uvećava, donosi sklonost nelogičnim zaključcima, iz kojih proističu pogrešne odluke. Pošto ove tri planete prave sjajan trigon sa Plutonom u Vodoliji, danas slobodno možete da potražite savet od Vodolije.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)