BILJA KRSTIĆ SE OPRAŠTA OD BIVŠEG SUPRUGA: Poslednja pošta Tiki Arsiću, okupili se kolege i prijatelji (FOTO/VIDEO)

М. С.

12. 12. 2020. u 13:59

GLUMAC Tihomir Tika Arsić biće sahranjen danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju.

БИЉА КРСТИЋ СЕ ОПРАШТА ОД БИВШЕГ СУПРУГА: Последња пошта Тики Арсићу, окупили се колеге и пријатељи (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: V. Danilov

Kolege, prijatelji i komšije izjavljuju saučešće porodici u Crkvi svetog Nikole na groblju. Opelo će početi u 14 časova.

Umetnica Bilja Krstić, bivša supruga Tike Arsića, je takođe došla da se oprosti od ovog velikog glumca i velikog čoveka.

Bilja i Tihomir su bili u braku dugi niz godina, i imaju dve ćerke - Lenku i Milicu.

Podsećamo, Tika Arsić je preminuo 7. decembra u Beogradu, nakon duge i teške bolesti.

Arsić je dve godine bolovao od raka pankreasa, a na žalost nije uspeo da se izbori sa opakom bolešću.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

PRODATE SVE KARTE OD 80 I 100 HI-LJA-DA DINARA! Crvena zvezda zove na malo finale!