KAKO SAKUVATI DETE U SEBI: "Paralelni univerzum" Ive Burg u galeriji "Singidunum"
UMETNICA Iva Burg (1987), koja se bavi grafičkim dizajnom, ilustracijama i animacijama predstavlja u galeriji "Singidunum" projekat "Paralelni univerzum", izložba obuhvata različite forme njenog likovnog izraza, a u njenoj najavi, između ostalog piše:
Foto promo
- U "Paralelnom univerzumu" žive autentična bića i likovi. Suština njihovog postojanja jeste beskonačna igra, a njihove aktivnosti u različitim svetovima - univerzumima predstavljene su u izrazito jakom koloritu. Znanja i veštine stečene kroz proces odrastanja i obrazovanja autorka koristi kako bi oživela neiskvareni dečiji pogled na stvarnost i sačuvala dete u svakom od nas.
Preporučujemo
RASKOŠNA I HIPNOTIČKA IGRA: Ognjenu Vučiniću uručeno priznanje "Smiljana Mandukić"
27. 02. 2026. u 17:56
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)