„NOĆ MUZEJA“ U VRŠCU: U subotu besplatno u Konkordiju i Apoteku na stepenicama
GRADSKI muzej u Vršcu petnaestu godinu zaredom učestvuje u manifestaciji „Noć muzeja“, koja se ove godine priređuje 14. maja.
J. J. Baljak
Svi posetioci u subotu će u Vršcu moći besplatno da vide stalnu postavku muzeja u zgradi Konkordija, kao i nedavno otvorenu izložbu „Feliks Mileker“, posvećenu osnivaču i dugogodišnjem kustosu te ustanove kulture.
Takođe, i vrata muzejskog depandansa – Apoteke na stepenicema, u kom je prikazana prirodnjačka zbirka i jedinstvena stalna postavka o istoriji apotekarstva, biće širom otvorena za posetioce.
Radno vreme tokom „Noći muzeja“ biće od 10 do 22 časa.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
REČ JE NAŠ OBRAZ PRED BOGOM: Nagrada "Stevan Raičković" uručena Slobodanu Ristoviću
10. 07. 2026. u 23:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)