UŽAS U SREMSKIM KARLOVCIMA: Petar pucao sebi u grudi naočigled partnerke
U SREMSKIM KARLOVCIMA, na Ostrovu, na reci Dunav zatečen je 55-godišnji Petar A. sa ranom na levoj strani grudi.
Foto: R. Š.
Čovek je davao znake života i čamcem je prevezen na obalu, a zatim u KC Vojvodina.
Svedok događaja je Petrova emotivna partnerka 44-godišnja Ivana U. koja je izjavila da je Petar ispalio metak iz puške u sebe i pokušao samoubistvo.
Istraga je u toku.
(Pink.rs)
Uskoro opširnije
Preporučujemo
AUTOM SE ZAKUCAO U VOZILO HITNE POMOĆI: Stravična nesreća u Kragujevcu (VIDEO)
10. 03. 2026. u 19:50
OBOREN MUŠKARAC I DETE (3) NA PEŠAČKOM U BORČI: Hitno prevezeni u bolnicu
10. 03. 2026. u 18:17
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)