UZ PRETNJU NOŽEM OPLJAČKAO RADNICE POŠTE: Uhapšen muškarac, nađeno oružje i dva miliona dinara otetih u Ugrinovcima
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu brzim i efikasnim radom uhapsili su P. Đ. (34) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo.
Foto Depositphotos
On se sumnjiči da je 10. marta ove godine, uz pretnju nožem, od radnica jedne pošte u Ugrinovcima oduzeo oko 2.209.000 dinara.
Policija je kod osumnjičenog u rancu pronašla ukradeni novac, kao i nož kojim je pretio.
Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Preporučujemo
LISICE POSLE PRETRESA: Uhapšen muškarac u Vladimircima, zaplenjeni puška i meci
12. 03. 2021. u 17:34
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)