KARAMBOL KOD KRALJEVA: Udes dva teretna i jednog putničkog vozila, "pežo" beogradskih tablica smrskan (FOTO)
U SAOBRAĆAJNOM udesu dva teretna i jednog putničkog vozila koji se pod još nerazjašnjenim okolnostima dogodio u sredu, oko 20.30, u vrnjačkom Novom Selu na magistralnom putu Kraljevo – Kruševac, povređena je jedna osoba i pričinjena je značajna materijalna šteta.
Foto: G.Šljivić
Kako se pretpostavlja, svojevrsni karambol nastao je kada su se sudarili kamion vrnjačke registracije koji se kretao iz pravca Kraljeva, kamion kruševačke registracije koji je dolazio iz suprotnog pravca i „pežo“ beogradskih tablica i to dok su pokušavali da izbegnu četvrti automobil koji je nepropisno preticao, kretao se neprilagođenom brzinom i uletao u takozvane „makazice“.
Ovom prilikom povređena je jedna osoba, a policija traga za četvrtim automobilom koji je po svemu sudeći i izazvao sudar.
Zbog udesa i uviđaja, saobraćaj je na ovoj prometnoj deonici jedno vreme bio potpuno obustavljen, pa su se vozila preusmeravala na alternativne putne pravce.
Preporučujemo
"ŠTA ME GLEDAŠ", PA IZVUKAO NOŽ: Optužnica za pokušaj ubistva
26. 01. 2026. u 16:28
"NOVOSTIMA" POTVRĐENO: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Živka Bakića
26. 01. 2026. u 15:48
ZATEČEN U LOKALU SA NOVCEM: U Žablju uhapšen N.J. (41) osumnjičen za krađu
26. 01. 2026. u 15:02
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)