PRVE FOTOGRAFIJE SA MESTA UBISTVA: Stravična likvidacija u Beogradu, telo od sinoć ležalo na parkingu? (FOTO/VIDEO)

30. 01. 2021. u 09:35

MUŠKARAC star oko dvadeset godina, jutros je, bez znakova života pronađen u Borskoj ulici.

ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА УБИСТВА: Стравична ликвидација у Београду, тело од синоћ лежало на паркингу? (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: V.N.

Telo je pronađeno na parkingu, iza zgrade jednog maloporodajnog objekta, koji inače radi 24 sata.

Uviđaj posle brutalne likvidacije i dalje traje.

Taksisti na taksi stanici udaljenoj tek nekoliko metara kažu da ništa neobično nisu čuli i da se priča da je telo tu ležalo još od sinoć između 23 i 23.30.

Kako su naveli, pored mesta na kojem je nađeno telo su stambene zgrade, a ni komšije ništa nisu čule, pa pretpostavljaju da je napadač koristio oružje sa prigušivačem.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje