TUGA! Ovo je Jasmina koju je ubio ljubavnik u Bariču
KAKO smo nezvanično saznali u razgovoru sa komšijama Jasmina P. koja je ubijena u Bariču navodno je radila kao medicinska sestra u KCS Srbije.
Foto: Fejsbuk
Stanovnici Bariča nezvanično kažu da su čuli i da je ona poreklom iz okoline Koceljeva i da se sa radovanom poznaje duže vreme.
- Slabo je komunicirala sa komšijama. Delovala je tiho i mirno - kaže jedna od komšinica.
- Čula sam da se nedavno razvela i da ima dvoje dece. Znamo da je imala navodno novog partnera koji je često dolazio kod nje, ali ne znam o kome je reč. Šta se to dogodilo između njih dvoje samo oni znaju.
Foto: Fejsbuk
Preporučujemo
DETALjI UBISTVA U BARIČU: Evo šta je Radovan uradio nakon što je nožem usmrtio voljenu
24. 09. 2020. u 12:11
NOVOSTI SAZNAJU: Evo ko je žena ubijena u Bariču - radila je kao medicinska sestra
24. 09. 2020. u 12:44
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (12)