UBISTVO U NOVOM SADU: Muškarac izbo ženu, pa digao ruku na sebe

20. 04. 2024. u 16:30

U ULICI Baja Pivljanina u Novom Sadu došlo je do ubistva kada je muškarac star 36 godina, nožem ubio ženu staru 29 godina.

УБИСТВО У НОВОМ САДУ: Мушкарац избо жену, па дигао руку на себе

Foto: N. Skenderija/MUP

Po rečima doktora Zorana Krulja portparola novosadske Hitne pomoći njihova ekipa izašla je na lice mesta u 14:46, zatečena je žena stara 29 godina sa brojnim povredama koja je preminula na licu mesta, dok je muškarac (36) imao višestruke povrede oštrim predmetom koje je najverovatnije sam sebi zadao.

Uviđaj na licu mesta je u toku.

(Telegraf)

Uskoro opširnije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)