POŽAR U CENTRU BEOGRADA: Vatrogasci na terenu, na šporetu se zapalila šerpa
OKO 8.30 izbio je požar u beogradskoj Ulici prote Mateje, na Vračaru.
Depositphotos
Prema informacijama iz policije, zapalila se šerpa na šporetu u stanu na četvrtom spratu, u broju 22.
U gašenju požara učestvovale su dve ekipe sa sedam vatrogasaca iz VSJ Zvezdara.
Gorela je hrana u šerpi a požar se delimično preneo na kuhinjske elemente, vlasnica stana je pod stresom, pozvana je ekipa hitne pomoći, požar je ugašen.
Preporučujemo
POŽAR U SELU KOD SVRLjIGA: Izgoreli pomoćni objekti, naneta velika šteta
14. 04. 2021. u 13:16
NEDOSTAJE NAM 40 MILIONA STABALA GODIŠNjE: Nije pošumljena ni trećina zemljišta u Srbiji
15. 04. 2021. u 10:48
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)