DEVET OSOBA LAKŠEPOVREĐENO: Za dan u Južnobačkom okurugu dogodilo se 13 saobraćajnih nesreća
U PROTEKLA 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se 13 saobraćajnih nesreća, u kojima je devet osoba lakše povređeno.
Foto Tanjug/D. Aničić
U istom periodu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se devet saobraćajnih nesreća u kojima je šest osoba zadobilo lake telesne povrede.
Policijska uprava u Novom Sadu je, 4. oktobra, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 415 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno 15 vozača i devet vozila, a zadržana su tri vozača, jedan zbog vožnje pod dejstvom alkohola, drugi zbog ponavljanja ili nastavljanja vršenja prekršaja, a treći zbog mogućeg odlaska u inostranstvo.
Oni će, uz prekršajnu prijavu, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji.
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)