VOZAČ IZ NOVIH BANOVACA VOZIO 183 KILOMETRA NA SAT: Četvorica vozili nasilnički sa više od dva promila alkohola u krvi

POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je minulog vikenda na području Južnobačkog okruga otkrila i sankcionisala ukupno 814 saobraćajnih prekršaja.

ВОЗАЧ ИЗ НОВИХ БАНОВАЦА ВОЗИО 183 КИЛОМЕТРА НА САТ: Четворица возили насилнички са више од два промила алкохола у крви

FOTO:mup

Iz saobraćaja je isključeno 99 vozača i 13 vozila, a zadržano je 20 vozača. Među njima je 17 zadržanih vozača zbog vožnje pod dejstvo0m alkohola, a četvorica od njih se terete i za nasilničku vožnju, jer su u Novom Sadu, Titelu, Temerinu i Bačkoj palanci vozili automobile sa više od dva promila alkohola u organizmu. Trojica vozača zadržani su zbog ponavljanja prekršaja. Zadržani vozači biće privedeni sudiji za prekršaje.

U periodu od 4. do 6. novembra, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se 28 saobraćajnih nesreća, u kojima su tri osobe teško, a 14 je lakše povređeno.

U tom intervalu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se 19 saobraćajnih nesreća , u kojima su tri osobe zadobile teške, a 11 lake telesne povrede.

BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet