DRAMA NA VOŽDOVCU! Muškarac skočio sa Plavog mosta, u toku reanimacija
NEPOZNATI muškarac pokušao je samoubistvo skočivši danas oko 18 sati sa Plavog mosta u beogradskom naselju Voždovac.
Foto: Ž.Knežević
Do nesreće je došlo u Ulici Toplice Milana. Na lice mesta odmah je izašla ekipa Hitne pomoći.
Prema nezvaničnim informacijama, čovek daje znake života, u toku je reanimacija.
SOS telefon za pomoć osobama koje razmišljaju o samoubistvu
Ukoliko vam je potrebna pomoć, svakog dana možete pozvati volontere Centra "Srce" od 17 do 23 časa na broj telefona 0800-300-303 ili im se obratite mejlom na vanja@centarsrce.org
(Blic)
Preporučujemo
NOVI DETALjI U SLUČAJU MIROSLAVA ALEKSIĆA: Optužnica poslata braniocu na odgovor
01. 06. 2021. u 17:29
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)