POLICIJA u Novom Sadu uhapsila je N. P. (52), B. P. (28) i M. P. (46) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška telesna povreda.
Povezane vesti
NASTAVAK AKCIJE "GRANICA" Mijajlović uhapšen zbog milionski vrednog tendera MUP-a
VESELINKO Mijajlović, vlasnik firme Televex d.o.o, uhapšen je sinoć u nastavku akcije "Granica".
22. 04. 2021. u 09:46
KRIJUMČARILI MIGRANTE PREKO RUMUNSKE I MAĐARSKE GRANICE: Akcija policje u Zrenjaninu, uhapšeni osumnjičeni članovi kriminalne grupe
ZRENjANINSKA policija, u saradnji sa kolegama iz Mađarske i Rumunije, kao i pripadnicima. Službe za suzbijanje organizovanog kriminala, na području Žitišta i Zrenjanina uhapsila je članove organizovane kriminalne grupe, D. P. (35), M. G. (36) i N. G. (21), kao i L. G. (35), koji se trenutno nalazi na bolničkom lečenju, zbog krivičnog dela nedozvoljenog prelaza državne granice i krijumčarenja ljudi.
21. 04. 2021. u 21:05
KAŠĆELAN LAKO PAO, ZVICER UMAKAO: Kako je izvedena akcija crnogorske policije u kojoj je "pao" jedan od navodnih vođa "kavačkog klana"
KRIPTOVANI telefoni i aplikacija "Skaj", za šifrovanu komunikaciju, došli su po svemu sudeći glave navodnim vođama "kavačkog klana". "Ruka pravde" kako je nazvana policijska akcija u Crnoj Gori, sustigla je u sredu Slobodana Kašćelana, jednog od navodnih šefova kotorske mafijaške ekipe, ali i još petoricu pripadnika grupe. Lisice je, međutim, izbegao Radoje Zvicer, zapravo istinski komandant ove kriminalne skupine, koji se, zahvaljujući dojavi - sklonio na vreme!
21. 04. 2021. u 21:58
PRODAVALI REZANI DUVAN PO CELOJ SRBIJI: Policija uhapsila više osoba i zaplenila pet tona akciznih proizvoda
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, u saradnji sa policijskim službenicima PU za grad Beograd, PU Valjevo i Poreskom policijom, po nalogu Tužilaštva za organizovani kriminal u Beogradu, zaplenili su oko pet tona rezanog duvana i duvana u listu i uhapsili pet osoba, osumnjičenih da su kao pripadnici organizovane kriminalne grupe oštetili budžet Republike Srbije za oko 69 miliona dinara.
21. 04. 2021. u 19:49
VOZILA "BENTLI" 185KM/H: Policija zaustavila Hrvaticu na auto-putu
PRIPADNICI saobraćajne policije Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici, u okviru međunarodne akcije pojačane kontrole brzine „Spid maraton“, zaustavili su i sankcionisali tridesetdvogodišnju državljanku Hrvatske koja je upravljala automobilom „bentli“ brzinom od 185 kilometara na čas.
21. 04. 2021. u 19:29
Najnovije iz rubrike
STRAVIČNA NESREĆA KOD ČAČKA, IMA POVREĐENIH: Direktan sudar dva auta, vozila smrskana (VIDEO)
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se večeras na putu Čačak - Požega u kojoj su povređene dve osobe. Direktan sudar dva automobila dogodio se u mestu Parmenac.
22. 01. 2026. u 19:54
NEDOZVOLJENE POLNE RADNJE PREMA MALOLETNICI: Pančevačko OJT podiglo optužnicu protiv bludnika
OSNOVNO javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je Osnovnom sudu u Pančevu optužni predlog protiv P.J. (1957) iz Dolova, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljene polne radnje.
22. 01. 2026. u 17:16
INCIDENT U KAFANI NA NOVOM BEOGRADU: Mladić zadobio teške povrede, napadač uhapšen
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su A. U. (24) zbog sumnje da je naneo teške telesne povrede mladiću.
22. 01. 2026. u 16:28
AKCIJA HAPŠENJA U BEOGRADU: Pronađene bombe, puške, pištolji i municija
PO nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšen je D. Č.
22. 01. 2026. u 16:07
POGLEDAJTE SNIMAK SPEKTAKULARNE KRAĐE NAKITA U NEMAČKOJ: Upadaju u juvelirnicu i za 2 minuta odnose dragulje - Iza pljačke stoje Pink Panteri?
PETORICA maskiranih razbojnika ukradenim automobilom upala su u tržni centar u Duizburgu i za svega dva minuta odnela zlato i dragulje vredne skoro milion evra.
22. 01. 2026. u 13:18
Komentari (0)