MALOLETNIK SA TEŠKIM POVREDAMA PRIMLJEN U BOLNICU: Detalji drame na Čukarici - Mladića tukli i motkama?
MALOLETNI (17) mladić zadobio je teške telesne povrede kada ga je sinoć, kako je sam rekao, ispred zgrade na Čukarici, u Beogradu, napala grupa vršnjaka, od kojih neke od ranije poznaje.
D.N.
Tinejdžer, star 17 godina, sinoć je dovezen na Institut za majku i dete sa brojnim, teškim povredama po telu, a policiji je rekao da je napadnut ispred zgrade, da ga je napala grupa vršnjaka koje od ranije zna i da su ga udarali po glavi i telu rukama i navodno motkama.
Prema nezvaničnim saznanjima, napadu je prethodio poziv od njegovog druga, sa kojim navodno ima neraščišćene odnose. Navodno ga je tinejdžer pozvao da siđe ispred zgrade, što je povređeni maloletnik i učinio, verujući da je njegov drug sam. Međutim, tada ga je ispred ulaza sačekala čitava grupa, koji su navodno odmah nasrnuli na njega.
Povređeni maloletnik tvrdi da su neki od napadača imali i motke, te da su mu i motkama nanosili udarce. Policija je odmah reagovala i ubrzo privela najmanje sedam osoba koji se dovode u vezu sa ovim slučajem.
Istraga je i dalje u toku.
(Telegraf)
BONUS VIDEO:
SA LISICIMAMA NA RUKAMA: Sotirovski i saradnici privedeni u prostorije policije
Preporučujemo
ODREĐEN PRITVOR BRAĆI STAJIĆ: Ostaju iza rešetaka zbog opasnosti od bekstva
22. 02. 2025. u 10:07
UHAPŠENO JOŠ PET OSOBA: Borba protiv korupcije se nastavlja
22. 02. 2025. u 08:38
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)