UHAPŠENI MUŠKARCI ZBOG UBISTVA: Ekspresna akcija policie zbog zločina u Bačkom Gradištu
21. 06. 2024. u 17:11
POLICIJA u Bečeju, uhapsila je R. P. (28) i sedamnaestogodišnjaka iz okoline tog mesta, zbog sumnje da su učinili krivično delo ubistvo, saopštila je danas Policijska uprava Novi Sad.
Povezane vesti
POGLEDAJTE - PRIVOĐENJE OSUMNJIČENIH ZA UBISTVO: Likvidirali i opljačkali čoveka, odneli mu sat i nakit, oduzeli auto (VIDEO)
POLICIJA je uhapsila M.D.(43) iz Odžaka i Z.K. (28) iz okoline Sombora zbog sumnje da su počinili ubistvo u okolini Vrbasa.
29. 12. 2025. u 21:18
AKCIJA POLICIJE: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Filipa Ivanovića
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlili su teško ubistvo koje se dogodilo kasno sinoć u Beogradu i uhapsili Đ. Z. (2004) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.
17. 10. 2025. u 10:36
Najnovije iz rubrike
SIN IZBO MAJKU U ZEMUNU: Nožem joj naneo teške povrede po glavi, vratu i ramenima
U JUTARNjIM časovima, u KBC Zemun dovezena je S.S.R. (56), koja je zadobila teške telesne povrede u stanu u Zemunu, nezvanično se saznaje.
21. 01. 2026. u 21:49
BRAJANA ČEKA NOVI PROCES: Šta sledi posle izricanja doživotne kazne zbog ubistva supruge Ane Volš u Americi
BRAJANA Volša (50), koji je krajem decembra prošle godine pred Višim sudom u Norfolku osuđen na kaznu doživotnog zatvora, bez prava na pomilovanje, zbog ubistva supruge Ane (39), rođene Beograđanke, 1. januara 2023. u porodičnom domu u gradu Kohaset, u američkoj Saveznoj državi Masačusets, ove godine očekuje još jedan postupak, tačnije preispitivanje odluke, kojom je osuđen za zločin prvog stepena.
21. 01. 2026. u 18:02
HOROR NA JUGU SRBIJE: Sin ubio majku u porodičnoj kući
U SELU Restelica, u opštini Dragaš, došlo je do teškog ubistva, kada je sin ubio majku, prenosi Radio Goraždevac.
21. 01. 2026. u 17:58
SAHRANJEN MIROSLAV MIKA ALEKSIĆ: Na Centralnom groblju kovčeg su nosili Goran Sultanović, Vuk Kostić, Dušan Savić (FOTO)
MIROSLAV Mika Aleksić, reditelj i vlasnik nekadašnjeg poznatog dramskog studija, sahranjen je danas na Centralnom groblju u Beogradu. On je preminuo u nedelju popodne 19. januara u svom stanu od raka. Sa ovom teškom bolešću borio se dve godine i ona ga je na kraju i "pojela".
21. 01. 2026. u 17:48
LANČANI SUDAR: Saobraćajna nesreća ispod Mosta na Adi, stvara se gužva
ISPOD Mosta na Adi u smeru ka Čukarici danas oko 16.20 sati došlo je do lančanog sudara.
21. 01. 2026. u 17:13
Komentari (0)