ĐILAS SE USUĐUJE PRIČA O INFLACIJI: Pogledajte kakav je ekonomski potop doživela Srbija za vreme vlasti DS (VIDEO)
LIDER SSP Dragan Đilas izjavio je za Novu S da je "važno da pošaljemo ljudima poruku sa ovog mesta kako će Srbija da izgleda kad mi dođemo na vlast, kako ćemo da rešimo ekonomske probleme, inflaciju..."
Foto: Twiter/@LaziDetektor
Međutim, kad su Dragan Đilas i DS rešavali ekonomske probleme ostavili su iza sebe:
- 2008. inflacija u Srbiji 11,7% a u evrozoni 3.7%. Plata: 31.000 dinara!
- 2011. inflacija u Srbiji 11% a u evrozoni 3%. Plata: 36.000 dinara!
- Realne plate 2009. otišle su u minus 10%!
Preporučujemo
MOL POSLAO ULTIMATUM JANAFU ZBOG RUSKE NAFTE Stigao odgovor: "Nećete nas ucenjivati"
26. 02. 2026. u 20:08
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (1)