EKSKLUZIVNI SNIMAK: Srpski sveštenik skinuo albansku zastavu koja na Košarama stoji od 1999. godine (VIDEO)
NA Miholjske zadušnice 10. oktobra sveštenik iz okoline Beograda uspeo je da, uz velike muke, posle više od sedam sati pešačenja, u pratnji dvojice drugara, od kojih jedan takođe služi Bogu, stigne na karaulu Košare.
Foto: Novosti
Nakon služenja pomena za sve junake sa Košara sveštenik se popeo na sprat zgrade gde je ugledao albansku zastavu:
- Pošto sam bio na spratu, gledao sam pravo na zastavu, albansku, koja se sa karaule vijori od 1999, nakon povlačenja naše vojske. Neke emocije su me preplavile i ja sam prišao i skinuo je..
Kako je to izgledalo pogledajte na priloženom video-snimku:
Celu ispovest ovog hrabrog sveštenika čitajte u današnjem štampanom izdanju "Večernjih novosti".
ZABRANjENO PREUZIMANjE FOTOGRAFIJA, TEKSTA, VIDEO-SNIMKA BEZ SAGLASNOSTI REDAKCIJE.
Preporučujemo
POGLEDAJTE: Srpski sveštenik održao prvi pomen na Košarama za sve naše junake (VIDEO)
15. 10. 2020. u 11:44
EKSKLUZIVNI SNIMCI SA KOŠARA: Potresni prizori sa herojske karaule (VIDEO)
06. 09. 2020. u 07:00 >> 10:47
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (26)