OVI PREDELI SRBIJE NEKA SE PRIPREME ZA KIŠU I GRMLJAVINU: Na udaru će biti i ovaj grad
OVOG poslepodneva širom Srbije je promenljivo oblačno i toplije vreme. Temperature se kreću uglavnom od 20 do 25 stepeni, u Beogradu je 27 stepeni.
Foto: Ilustracija/Unsplahs
U košavskom području duva pojačan jugoistočni vetar.
Srbija je i danas pod uticajem ciklon sa centralnog Mediterana.
Usled njegovog uticaja na jugu Srbije je i dalje nestabilno.
U nastavku poslepodneva pljuskovi sa grmljavinom ući će sa područja Makedonije na krajnji jug Srbije i doneti padavine Pčinjskom okrugu.
Ponegde se očekuju obilniji pljuskovi, za kraće vreme i više od 20 litara kiše po kvadratnom metru.
Na udaru pljuskova sa grmljavinom naći će se šire područje Preševa i Bujanovca, a očekuju se i u Vranju.
Padavine se očekuju ponegde i na Kosovu i Metohiji.
Inače, padavine sa juga Srbije premeštaće se u jugoistočnoj visinskoj struji.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: NEVREME POGODILO ZRENjANIN: Pljusak u gradu na Begeju, vozila mile ulicama punim vode
Preporučujemo
NEVREME ĆE VEČERAS POGODITI OVE DELOVE NAŠE ZEMLjE: Evo šta nam donose naredni dani
18. 09. 2024. u 19:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
RIBE SAME MASOVNO ISKAČU IZ DUNAVA: Ljudi ne veruju šta se desilo kod Smedereva (VIDEO)
NA DUNAVU, u neposrednoj blizini Smederevske tvrđave, zabeležen je prizor koji se ne viđa svakog dana.
28. 07. 2026. u 19:54 >> 20:05
Komentari (0)