NIKOS VERTIS „ZAPALIO“ KRCAT TAŠMAJDAN: Lepa Brena kao specijalna gošća, u publici Aleksandra Prijović, Milica Pavlović, Mirka Vasiljević...
SINOĆ je na beogradskom Tašmajdanu održan koncert koji će se dugo pamtiti – Nikos Vertis je u potpunosti ispunio očekivanja svojih fanova, priredivši im spektakl o kojem će se pričati.
foto: Skymusic
Stadion je bio dupke pun, a energija je bila toliko snažna da je publika od prvog do poslednjeg takta pevala zajedno sa njim.
Ovo je drugi Vertisov dolazak u Beograd, a kao i prošle godine, popularni Grk nije na sceni bio sam. Posebno iznenađenje večeri bila je Lepa Brena, koja je kao specijalni gost podigla atmosferu do usijanja.
foto: Skymusic
Ona je sa Vertisom otpevala duet što je publika pozdravila glasnim ovacijama i aplauzom, a jedan od trenutaka koji su obeležili noć bio je kada je Brena, u čast legendarnom Bori Đorđeviću, otpevala pesmu Riblje čorbe „Kada padne noć (Upomoć)”. Publika je horski pratila svaki stih, a emocije su preplavile Tašmajdan.
foto: Skymusic
Među prisutnima našli su se i brojni poznati – Aleksandra Prijović i Filip Živojinović, Milica Pavlović, Mirka Vasiljević i Vujadin Savić, Dragan Brajović Braja, Peđa Jovanović kao i mnoge druge zvezde domaće scene, koje su došle da uživaju u ovoj nezaboravnoj muzičkoj noći.
Vertis je publici poklonio više od tri sata svog nastupa, a kako je to izgledalo, pogledajte ovde:
Preporučujemo
KONCERT U NOVOSADSKOJ SINAGOGI: Orkestar bez granica i muzička tačka preokreta
03. 09. 2024. u 17:30
NAJSLAĐI VIDEO KOJI ĆETE VIDETI: Ovako se Ilda Šaulić priprema za koncert (VIDEO)
03. 09. 2024. u 14:55
VUČIĆEVO UPOZORENjE UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Evropa mora da shvati, Amerika se nikad više neće vratiti
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojoj upozorava da Evropska unija mora da se suoči sa činjenicom da se Sjedinjene Američke Države nikada neće vratiti starom modelu odnosa sa Evropom, objavljena je kao udarna vest na naslovnoj strani svetskog izdanja ruskog portala Sputnjik, kao i na ruskoj agenciji RIA Novosti.
27. 01. 2026. u 07:44
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)