DUGAČKE KOLONE: Velike gužve na putevima i naplatnim rampama posle praznika (VIDEO)
NA putevima u Srbiji trenutno su velike gužve jer se mnogi vraćaju sa prazničnog odmora, a na magistralnom putu koji povezuje Zlatibor i Čačak od popodnevnih časova registrovane su velike saobraćajne gužve.
Foto: Printskrin/AMSS
Vozila su zarobljena u kilometarskim kolonama, a putovanje do kuće se im višestruko produžilo.
- Krenuli smo pre skoro pola sata i nismo ni bližu Užica, deonicu koju je trebalo da pređemo za svega desetak minuta još nismo prešli. Sada u kolonama milimo i nema ni naznaka da ćemo pre mraka stići do prestonice. Samo da stignemo nekako do autoputa i Bog da nas vidi - rekao je za Rinu Ivan Rabrenović iz Beograda koji je prvomajske i vaskršnje praznike proveo na najposećenijoj planini u Srbiji, na Zlatiboru.
Na naplatnim rampama na auto-putu Miloš Veliki tokom dana nisu zabeležena veća zadržavanja, nema gužvi u saobraćaju. Ipak, velike gužve su registrovane na pumpi koja se nalazi na auto-putu u smeru ka Beogradu.
Kako se vidi na slikama objavljenim na društvenim mrežama, na naplatnoj rampi Bubanj potok je takođe pojačana frekvencija vozila, a kako prenosi instagram profil "serbialive_beograd", formirala se kolona vozila dugačka jedan kilometar.
Naplatna rampa ka Beogradu gužva 1 km. Bubanj potok - navodi se na već pomenutom profilu.
BONUS VIDEO: SVEČANO U PARIZU: Najradosniji hrišćanski praznik proslavljen u crkvi "Sveti Sava"
Preporučujemo
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)