NAJLEPŠE DOMAĆINSTVO SRBIJE: Predsednik Vučić objavio ovonedeljnog pobednika konkursa (FOTO)

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagram profilu "budućnostsrbijeav" ovonedeljnog pobednika konkursa "Najlepše domaćinstvo Srbije".

НАЈЛЕПШЕ ДОМАЋИНСТВО СРБИЈЕ: Председник Вучић објавио овонедељног победника конкурса (ФОТО)

Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav

Autor pobedničke fotografije, koja je uslikana u Mionici, je Isidora Ćosić.

- Isidora Ćosić iz Mionice kaže da je njen otac Milivoje najbolji domaćin i da zaslužuje da svi to vide i čuju!

”Naše domaćinstvo čuva baka Vida, uz pomoć tate. Baka se brine o ogromnoj farmi, a tata ima podrum rakije stare čak 40 godina kao i sušaru za meso. Nedavno je podigao i ogromnu drvenu kuću, a tu je i košarkaški teren”, napisala nam je Isidora uz ovu fotografiju.
Ona za domaćinstvo svoje porodice tvrdi da nikoga ne ostavlja ravnodušnim, a mi smo se saglasili.

A šta vi kažete, kakvo je vaše domaćinstvo? - piše na Instagram profilu "budućnostsrbijeav".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (696)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone