POLICIJA ME POZVALA: Nenad Periš o telu koje je izvučeno iz Dunava
NENAD Periš, otac Mateja Periša (27) iz Splita koji je u noći između 30. i 31. decembra nestao u Beogradu, kaže da telo koje je juče nađeno u Dunavu kod Kostolca nije njegov Matej.
Foto: ATA Images
Periš je potvrdio i da ga je policija juče kontaktirala čim su pronašli utopljenika u reci, u mestu koje je poznato kao Pepelište.
- Da, policiji me kontaktira u takvim situacijama i juče je. Žao mi je unesrećenog čoveka. Neka mu Bog da miran pokoj - rekao je Nenad i dodao:
- To nije Matej, odmah mi je policija rekla jer unesrećeni na sebi ima crne patike. Policija kontinuirano vrši potragu kako na vodi tako i na kopnu. I u stalnom smo kontaktu.
Podsetimo, delove tela nepoznate osoba juče je kod Kostolca pronašao jedan pecaroš i odmah je obavestio policiju. Obdukcija je zakzana za sutra, a istražitelji će uzeti i DNK profil pokojnika kako bi utvrdili identitet.
- Drugačije nije moguće identifikovati leš, jer je u jako lošem stanju. Tačnije, nađene su samo noge. Na telu nema ni odeće, samo crne patike - objašnjava naš sagovornik i dodaje da kada bude izolovan biološki trag sa našenog leša, on će biti upoređen sa DNK tragovima iz policijske baze.
BONUS VIDEO:
SPLIĆANIN BORAVIO U NAPUŠTENOJ KUĆI: Pogledajte gde je Mateja svratio pre nego što mu se gubi trag
Preporučujemo
BRUTALAN NAPAD IRANA NA AMERIČKI RATNI BROD: Pogledajte kako je to izgledalo, odjeknula ogromna eksplozija (VIDEO)
IRAN objavio snimak napada na američki ratni brod u vodama UAE.
11. 05. 2026. u 11:54
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)