PUCNJAVA U PODGORICI: Policija traga za napadačem, pronađena čaura
PODGORIČKA policija traga za Dejanom L. (51) koji je osumnjičen da je nakon fizičkog obračuna upotrebio vatreno oružje.
FOTO: Depositphotos
Iz Uprave policije saopšteno je da je Stefan A. (30) prijavio da je prvo fizički napadnut od D. L. (51), koji ga je kako je naveo, udarao pištoljem u predelu glave, a nakon toga iz pištolja, kako tvrdi, ispalio jedan projektil pored njegovog tela.
- Danas oko 12.30 časova Dežurna služba Centra bezbednosti Podgorica obaveštena je anonimno da je u Bulevaru Svetog Petra Cetinjskog kod jednog ugostiteljskog objekta došlo do fizičkog sukoba između dve osobe kao i do upotrebe vatrenog oružja, nakon čega su se te osobe udaljila sa lica mesta. Lice mesta je obezbeđeno i policija je izvršila uviđaj. Prilikom vršenja uviđaja registrovano je oštećenje od projektila na jednom vozilu i pronađena je pištoljska čaura - saopšteno je iz Uprave policije.
(Vijesti)
Preporučujemo
ZEKA ĆE DANAS BITI SAHRANjEN: Policija i dalje traga za ubicom iz Kragujevca
15. 02. 2021. u 10:14
ČUJU SE PUCNjI IZ PIŠTOLjA: Novi snimak ubistva Nikole Zečevića u Kragujevcu (VIDEO)
14. 02. 2021. u 18:03
POSLE NOŽA, ODJEKNUO HITAC: Novi detalji krvavog obračuna u kaferu ''Park'' u Beranama
13. 02. 2021. u 18:59
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)