POSLE ZEMLJOTRESA- KATAKLIZMA! Nezapamćeno nevreme pogodilo Nikšić, sve se beli na ulicama (VIDEO)
VELIKO nevreme pogodilo je Nikšić nakon zemljotresa jačine 3,8 stepeni Rihtera koji se osetio u BiH i Hrvatskoj.
Foto: V. K.
Svega sat vremena nakon zemljotresa koji je zabeležen 26 kilometara od Nikšića, jako nevreme zapljusnulo je ovaj grad.
Kiša pomešana gradom izazvala je ogromne bujice gradskim ulicama.
Foto: V. K.
Najteže je brojnim hodočasnicima koji prolaze kroz ovaj grad na poklonjena Svetom Vasiliju Ostroškom.
Foto: V. K.
Grad koji je napadao zabeleo je gradske ulice i parkove, kao da je januar.
Preporučujemo
TRAMP ŽESTOKO PRETIO IRANU, POMENUO I SRBIJU: Američki predsednik oborio rekord, govorio skoro dva sata pred Kongresom
AMERIČKI predsednik Donald Tramp postavio je rekord u najdužem govoru o stanju nacije, koji je trajao jedan sat i 50 minuta, nadmašivši rekord koji je Bil Klinton postavio tokom svog poslednjeg obraćanja 2000. godine.
25. 02. 2026. u 07:31
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)