MALOLETNU ĆERKU (14) PRODAVALA STARIJEM MUŠKARCU: Užas u Podgorici
POLICIJA je u Podgorici uhapsila dva lica zbog trgovine ljudima.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
- Zbog sumnje da je izvršila krivično delo trgovina ljudima, na štetu svoje maloletne kćerke stare 14 godina, lišena je slobode L. I. (40) iz Tuzi. Ona je, kako se sumnja, krivično delo koje joj se stavlja na teret izvršila tako što je u kontinuitetu, od jula do kraja novembra ove godine, dovođenjem u zabludu i zloupotrebom poverenja i odnosa zavisnosti, posredovala u cilju seksualne eksploatacije devojčice, u cilju sticanja lične materijalne koristi, saopštila je Uprava policije Crne Gore.
Uhapšen je i F. G. (70) iz Tuzi, zbog sumnje da je takođe izvršio krivično delo trgovina ljudima tako što je u kontinuitetu, u cilju seksualne eksploatacije, pozivao maloletnicu radi seksualnih usluga koje je plaćao.
L. I. i F. G. su uz krivične prijave sprovedeni Višem državnom tužilaštvu u Podgorici na dalju nadležnost.
Preporučujemo
MEDOJEVIĆ: Kad najkorumpiranije organizije EU i EK drže predavanje o korupciji
09. 12. 2025. u 16:11
OSUĐENA VESNA MEDENICA: Đukanovićeva predsednica Vrhovnog suda mora na robiju
02. 12. 2025. u 10:53
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)