NOVI PROTESTI GRAĐANA U ROŽAJAMA:Tri godine obnavljaju 20 kilometara outa!
NOVI protest gupe gnevnih Roćžaja, blokirala je danas od 10 do 12 sati saobraćaj na magistralnom putu Rožaje – Špiljani u znak protesta zbog odugovlačenja radova na rekonstrukciji 20 kilometara te deonice, pisle tapočetog pre duže od tri godine!
RTV Tožaje
Pozivamo premijera u tehničkom mandatu Dritana Abazovića da sa saradnicima obiđe deonicu koja se rekonstruiše i da zajedno sa nadležnima pozove na odgovornost firmu Štrabag koja je izvođač radova, kazali su građani koji su najavili novu blokadu izuzetno frekfentne saobraćajnice u ponedeljak.
- Radovi su počeli 29. jula 2020. godine, a rok od dve godine je više puta probijan. 8bećan je završetak radova do kraja godine, ali, ni 8d toga nema posla, kažu građani,, koji ne mogu ni za hitne slučajeve stići do bolnice u Rožajama..
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)