ABAZOVIĆ O ODBEGLOM BIZNISMENU: Knežević bi bio zanimljiv svedok saradnik
PREDSEDNIK crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je danas da bi biznismen i vlasnik Atlas grupe Duško Knežević bio zanimljiv svedok saradnik.
Foto: V. Danilov
Komentarišući nepravosnažnu presudu Vesminsterskog suda u Londonu o izručenju Kneževića Crnoj Gori, poručio je da ne može da se meša u odluke pravosudnih organa druge države.
"Mislim da ako bi imao taj status to bi bilo jako zanimljivo, jer se to desilo kad su se desile brojne privatizacije i Duško Knežević je vrlo verziran", rekao je Abazović, a prenose podgorički mediji.
Advokat tim Kneževića saopštio je danas odluku britanskog suda, s napomenom da će uložiti žalbu i da će taj postupak još drugo trajati.
BONUS VIDEO - VEŽBE U RATNIM USLOVIMA: Posade ruskih tenkova T-80BVM vežbaju gađanje
Preporučujemo
MILO ĐUKANOVIĆ NAJAVIO: Opozicija uskoro izlazi sa predlogom predsedničkog kandidata
07. 02. 2023. u 18:41
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)