TRAGIČAN KRAJ POTRAGE U CRNOJ GORI: Bujica odnela automobil, ronioci izvukli tri tela
TELA tri osobe izvučena su iz reke u mestu Rogami, nakon što se jutros oko 7 sati dogodila teška saobraćajna nesreća kada je automobil "golf 3" prelazio preko mosta, te zbog bujice završio u reci.
Foto: D. Balšić
Ronioci su ubrzo izvukli telo devojke, dok su za dvojicom muškaraca tragali.
- Naši ronioci su nakon poziva OKC centra izašli na lice mesta u mesto Rogami kod Podgorice u potrazi za nestalim licima koji su nakon saobraćajne nesreće automobilom sleteli u reku. Nakon kraće potrage na pet metara dubine pronašli smo vozilo u kojem su se nalazila dva beživotna tela. Tela smo izvukli i predali nadležnim organima na dalje postupanje - rekao je Danilo Mijajlović iz Regionalnog ronilačkog centra.
Podsetimo, dva automobila pokušala su da pređu most na omanjoj reci Širolija, koja se nalazi ispod Duklje, ali je vozač prvog automobila odustao od prelaska jer je reka bila previše nabujala i poplavila most, piše Standard.
Međutim, kako prenosi ovaj portal, vozač drugog automobila je odlučio da ipak pokuša da pređe. Kad je bio na sredini, jaka vodena bujica je prevrnula vozilo koja je završilo u reci.
Prema rečima meštana, ovaj most nije za saobraćaju kada je vodostaj reke veliki.
(Vijesti)
Preporučujemo
U SUDARU TRI VOZILA POVREĐENA ŽENA I DETE: Teška saobraćajna nesreća u Novom Sadu
20. 11. 2022. u 09:30
POSTAJE VLADIKA: Od glume i Milančeta, do episkopa - sa imenom Božjim na usnama
19. 11. 2022. u 17:10
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)